skip to Main Content

Ubezpieczenie WARTA to placówki prywatne

Korzystaj z prywatnych placówek medycznych podczas podróży. To właśnie ubezpieczenie WARTA podczas wakacji czy wyjazdu daje do nich dostęp i szybkość działania. W takiej sytuacji nie musisz czekać w kolejce. To oznacza, że nie musisz również odkrywać sposobu w jaki działa publiczna służba zdrowia w kraju który odwiedzasz. Dlatego mając tylko kartę EKUZ (czyli ubezpieczenie NFZ) masz dostęp do publicznej służby zdrowia w danym kraju.

Dostęp do publicznej służby zdrowia w danym kraju może oznaczać konieczność dopłaty do wizyty lub kolejki.

Korzystaj z prywatnych placówek medycznych które zapewniają szybkość dostania się do specjalisty. Taka szybka wizyta u specjalisty nie popsuje Twoich wakacji ani podróży zagranicznej. W takiej sytuacji Warta Cię ubezpiecza a Ty śpisz spokojnie.

Jeżeli posiadasz tylko kartę EKUZ, wizyta do lekarza specjalisty będzie realizowana w taki sam sposób jak każdego innego obywatela danego kraju w jednostce publicznej. Czyli, jeżeli czas oczekiwania na wizytę wynosi 2 tygodnie – EKUZ nie ma możliwości przyspieszyć tego terminu.

Ubezpieczenie WARTA oferuje dostęp do prywatnych placówek lub placówek publicznych na zasadach komercyjnych. Dzięki temu, koszty wizyty pokrywa firma ubezpieczeniowa.

Call Now ButtonAlarmowy WARTA